Trabzon Başkan Adayı Ahmet Metin Genç Şoförlerle Buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hakan Usta ve yönetimi ile bir araya gelerek iftar yemeğinde buluştu. Yemeğe önceki dönem Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Bekir Aktürk ve çok sayıda şoför esnafı katıldı.
TRABZON BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GENÇ DOLMUŞ SORUNUNA DİKKAT ÇEKTİYemekte, şoför esnafının karşılaştığı sorunlar ve dolmuşlardaki dönüşüm süreci masaya yatırıldı. Genç, yaptığı konuşmada şoför esnafının sıkıntılarını anladığını belirterek, “Bu güzel akşamda bizi bir araya getiren Oda Başkanımız Sayın Hakan Usta Bey’e teşekkür ediyorum. 22 senedir siyasetin içinde olan bir kardeşinizim. Özellikle son 10 yılda Ortahisar Belediye Başkanı olarak sizlerin sorunlarına vakıf olan bir kardeşinizim. Dolmuşdaki dönüşüm süreçleri başta olmak üzere birçok konuda sorunlar, sıkıntılar yaşanıyor. Ama biz de çözüm merci olarak şoför esnafımız için en iyi olacak çözüm neyse onun için hareket ettik. İnşallah bundan sonraki süreçte de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aynı anlayışı, aynı gayreti ortaya koyacağım. Biz istiyoruz ki Ortahisar’ımız, Büyükşehrimiz ve 18 ilçemizin tamamından güçlü çıkalım ve yeni hizmet yolculuğumuzda siz şoför esnafımız başta olmak üzere bütün kesimlerimize ve şehrimize güzel hizmetler yapalım. Bu niyetteyiz. Bu düşüncedeyiz. Bu karardayız.” şeklinde konuştu.
Bu buluşma, Trabzon’daki siyasi ve sivil toplum temsilcileriyle şoför esnafının sorunlarının ele alındığı önemli bir platform sağladı. Genç’in sözleri, şoför esnafına yönelik çözüm odaklı bir yaklaşım sergilediğini ve Trabzon’un geleceği için kararlı bir şekilde çalışacağını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir