Trabzonspor Maçı Öncesi Hami Mandıralı’dan Değerlendirmeler

Hami Mandıralı, Trabzonspor’un eski futbolcusu ve teknik direktörü olarak, karşılaşma hakkında görüşleri paylaştı. Hami Mandıralı, Fenerbahçe’nin daha güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirtti. İki ezeli rakibin karşı karşıya geleceği maçta her iki takımın da kazanabileceğini ancak Fenerbahçe’nin kadro yapısı itibarıyla daha avantajlı olduğunu vurguladı.
“TRABZONSPOR’UN KAZANMASINI İSTERİM”Hami  Mandıralı Trezeguet’in bir çıkışı olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı, “Trabzonspor’da son haftalarda Trezeguet’in bir çıkışı var. Onun performansı bu maçta mutlaka etkili olacaktır. Genel olarka bakınca, Fenerbahçe şampiyonluk olmak istiyorsa mutlaka kazanması gerek. Abdullah Avcı buna nasıl cevap verecek, bunları göreceğiz. İki takımın da son yıllarda muhteşem maçları oldu. Kim hak ediyorsa o kazansın, tabii ben Trabzonsporlu kimliğimle Trabzonspor’un kazanmasını isterim. Ancak bu sadece benim istememle olan bir şey değil, sahadaki performansa bağlı.”
TRABZONSPOR PEPE’DEN FAYDALANAMAYACAKMandıralı, maçta önemli roller üstlenebilecek oyuncular arasında Pepe, Trezeguet, Visca, Mendy ve Uğurcan’ı öne çıkardı. Bu oyuncuların performanslarının maçın kaderini belirleyebileceğini ve çok zorlu bir mücadele olacağını belirtti. Özellikle Pepe’nin bu tür maçlarda önemli bir oyuncu olduğunu vurgulayan Mandıralı, sakatlık nedeniyle Trabzonspor’un ondan fazla faydalanamadığını ancak bu maçta öne çıkabileceğini dile getirdi. Mandıralı, Visca’nın ortaları ve paslarıyla Pepe ve Trezeguet’in etkili olabileceğini ifade etti.
Fenerbahçe ve Trabzonspor kadrolarını karşılaştırdığında Fenerbahçe’nin üstünlüğü olduğunu kabul eden Mandıralı, ancak Trabzonspor’un belirli oyuncularının devreye girmesi durumunda zorlu bir mücadele olacağını sözlerine ekledi ve umarım kazananın Trabzonspor olacağını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir